Blacharz samochodowy Kraków-Nowa Huta

W codziennych pośpiechu o drobną stłuczkę nie trudno, zwłaszcza w takim mieście, jak Kraków. Nawet drobna rysa na karoserii może doprowadzić właściciela auta do niepotrzebnego stresu. Blacharstwo samochodowe to branża, która bardzo szybko się rozwija – nawet mocno uszkodzony samochód można naprawić, nie warto pochopnie spisywać go na straty. Dlatego zanim zdecydujesz się na złomowanie ulubionego pojazdu, skontaktuj z naszymi specjalistami! Istnieje duże prawdopodobieństwo, że nasi fachowcy będą w stanie go odratować!

blarzach samochodowy kraków

Co oferujemy?

Prace blacharskie

Blacharstwo renowacyjne to zwykle drobne poprawki. Są one jednak bardzo ważne nie tylko ze względów estetycznych, ale i bezpieczeństwa – usunięcie ognisk korozji i zabezpieczenia nadwozia przed dalszym rdzewieniem pozwoli Ci cieszyć się swoim samochodem przez długie lata. Prace wykonane odpowiednio wcześniej pozwolą uniknąć powstawania poważnych szkód, których usuwanie wiąże się z większymi kosztami. Zapraszamy na przegląd i ewentualne naprawy!

Naprawy powypadkowe

W przypadku napraw powypadkowych często zachodzi konieczność przywrócenia do pierwotnego kształtu nadwozia i płyty podłogowej. Aby wykonać taką naprawę w sposób bezpieczny i profesjonalny, należy ustawić samochód na specjalistycznej płycie naprawczej, która zapewnia precyzję oraz dokładne wymiarowanie nadwozia. Dzięki temu uzyskujemy pierwotne spasowanie wszystkich elementów nadwodzia.

blacharz kraków

Blacharz samochodowy Kraków.
Dlaczego warto nam zaufać?

Jakich narzędzi używamy do napraw blacharskich?