Lakiernik samochodowy Kraków–Nowa Huta

Może wydawać się, że praca lakiernika samochodowego nie należy do najtrudniejszych. Jednak lakierowanie karoserii to dość skomplikowany i wieloetapowy proces. Staranne przygotowanie podłoża oraz dobór idealnego koloru lakieru to podstawa fachowo przeprowadzonego zlecenia. W naszym warsztacie samochodowym wykonujemy profesjonalne usługi lakiernicze dowolnych elementów w zakresie powypadkowym i renowacyjnym. Posiadamy wszystkie niezbędne narzędzia do odtworzenia powłoki lakierniczej w samochodach osobowych i dostawczych.

lakiernik samochodowy kraków

Prace lakiernicze – co oferujemy?

Wszystkie naprawy wykonujemy
w profesjonalny sposób

Konstrukcja komory zapewnia odpowiednią przestrzeń do swobodnego operowania narzędziami, stałą wentylację oraz niweluje zagrożenia związane z pracami lakierniczymi.

Naprawy samochodów osobowych
i dostawczych

Niektóre samochody są kryte bardzo cienkimi powłokami składającymi się nierzadko nawet z czterech warstw. Praca z takim lakierem często oznacza ekwilibrystykę nawet dla profesjonalnych lakierników samochodowych.

Dobór koloru lakieru

Lakiernik posiada standardowe narzędzie jakim jest program recepturowy. Bazy kolorystyczne w takim programie liczą już setki tysięcy pozycji!

Profesjonalny sprzęt

Stosujemy jedynie wysokiej jakości produkty i sprzęty przeznaczone do lakierowania.

lakiernictwo-krakow

Dobry lakiernik w Krakowie –
na co zwrócić uwagę?

Kompleksowa odnowa lakieru na całym pojeździe czy wybranych elementach? Na to i inne pytania odpowie dobry fachowiec, który doradzi optymalne i ekonomiczne rozwiązanie. Lakiernik samochodowy sam podejmuje wszystkie decyzje i wybiera sposób naprawy. Wymaga to od niego dużej i stale uzupełnianej wiedzy na temat nowych technologii, lakierów i materiałów pomocniczych. Podstawą pracy dobrego lakiernika samochodowego jest przede wszystkim doświadczenie, dbałość o szczegóły i nieustannie podnoszenie kwalifikacji.

Jak wykonać drobne naprawy lakiernicze?

Zapraszamy na naszego bloga. Znajdziesz tutaj wpisy, porady i przydatne wskazówki!