Spawanie plastiku Kraków–Nowa Huta

Drobne stłuczki czy kolizje często wymagają naprawy nie tylko elementów z blachy, ale także tych z tworzyw sztucznych. Poza zderzakiem są to lusterka, spojlery, osłony silników, lampy. Współczesne metody naprawy tworzyw sztucznych zapewniają wysoką wytrzymałość spoin i spawów, dlatego nie musisz martwić się o trwałość wykonywanych połączeń. Zregenerowane elementy nie różnią się znacząco właściwościami i wyglądem od tych oryginalnych.

Dajemy gwarancję, że Twój zderzak po skorzystaniu z naszych usług będzie trwały, jak fabryczny.

spawanie plastiku kraków-nowa huta

Nasze usługi spawania

Spawania różnych tworzyw sztucznych

Spawania elementów wykonanych z PA, PE, PCV, ABS,

Regeneracja mniejszych elementów

Regeneracja mniejszych elementów np. obudowy lusterka, lamp, zbiornika do płynów, obudowy pasków, kolektora dolotowego, uchwytów, filtrów itp.

Spawanie większych
elementów

Naprawa zderzaków, owiewek do motorów, plastikowych elementów układów chłodzenia, osłon silników itp.

Spawanie vs zamienniki

Skorzystanie z usługi spawania jest znacznie lepsze niż kupno tanich, nieoryginalnych, wykonywane z kiepskich materiałów podróbek i zamienników.

Dobra alternatywa dla oryginału

Nie zawsze oryginalne części samochodowe z plastiku są dostępne w sprzedaży. Spawanie to tańszy i pewny sposób na regenerację uszkodzonych elementów.

spawanie zderzaków kraków

Spawanie tworzyw sztucznych –
jak to działa?

Spawanie tworzyw sztucznych polega na tworzeniu połączeń między elementami w celu uzyskania konkretnego kształtu. Stopione wcześniej brzegi elementów łączymy ze spoiwem (lub innym elementem usztywniającym) dzięki działaniu ciśnienia oraz wysokiej temperatury. Temperaturę dopasowujemy do rodzaju tworzywa, jakie będziemy spawać. Spawanie powoduje mieszanie się cząsteczek tworzywa i spoiwa, dzięki czemu zostają one trwale złączone. uzupełnianej wiedzy na temat nowych technologii, lakierów i materiałów pomocniczych. Podstawą pracy dobrego lakiernika samochodowego jest przede wszystkim doświadczenie, dbałość o szczegóły i nieustannie podnoszenie kwalifikacji.

Spawanie zderzaków Kraków

Sprawdź, jak wykonujemy naszą pracę! Upewnij się, że możemy Ci pomóc